The best Side of huawei p30 kılıf

Drinking water resistance ranking is based on check situations of submersion in around 1.5 meters of refreshing water for as much as half an hour. To extend the everyday living of one's gadget rinse it with thoroughly clean h2o following submersion or spillage and dry having a microfiber fabric.

Telefonun henüz piyasa çıkmadan kılıflarının hazırlanması ise telefonun boyut özelliklerinin açıklanmasından kaynaklanmaktadır.

Her ne kadar deri kılıfileın incelemesini gerçekleştirmiş olsak da, Apple’ın iPhone X için tasarladığı silikon kılıfa da kısaca bir göz gezdiriyoruz.

The TP200SA's 11.6-inch 1366 x 768-pixel display screen is amongst the superior shows I have viewed with a finances machine. After i watched the teaser trailer for Marvel and Netflix's impending Jessica Jones series, I beloved seeing the violent purple gentle reflecting from the jukebox as Ms. Jones waded with the system-laden, yellow-tinted bar.

Apple tarafından piyasaya takdim edilen Apple iPhone XS serisinde saymakla bitmeyen yenilikler kullanıcılar ile buluşuyor. Bu yeniliklere sahip telefonunuz ile etrafınızdaki insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.

one Solution(Can many relatives share the new ipad Professional or does facial recognition prohibit use to at least one individual?)

Samsung Galaxy A8 2016 telefonlar için kılıflar kalınlıklarına göre renklerine göre, desenlerine göre çOkay farklılık gösterebiliyor. Bazıları yumuşak silikonlardan yapılmışken bazı modellerde sert silikon kullanılmış. 

​​​Kapağın delikli yapıya sahip olması website görüntü açısından farklı bir duruş yaratır.

360  kılıf kullanıyorsanız ayrıca bir ekran koruyucu almanıza gerek kalmaz. Arka kapak kılıflarda ise  cihazınızın ön cam bölümünü muhafaza edebilmek için cam koruyucu kullanmanız gerekebilir. 

Samsung Galaxy A8 2016 kılıfları telefonunuzla uyumlu olduğu için telefon dokunmatiğini ve tuşlarını kullanırken  herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Kılıflar sayesinde telefonunuzu darbelerden ve çiziklerden korurken cihazınıza yepyeni bir görüntü kazandırmış olursunuz. 

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Web page adresimi bu tarayıcıya kaydet.

İcell phone 8 in addition kullanıcılarına more info özel olarak tasarlanmış extremely koruma kılıf modelleri ile ağır doğa koşullarında telefonunuzu yanınızdan ayırmanıza artworkık gerek yok. Darbe ve çizilmelere karşı özel hammaddesi sayesinde ani şok ve darbelere karşı telefonunuz Helloç olmadığı kadar güvende.

Dünyanın en güçlü korumaya sağlayan en ince tpu kılıfı Konik köşe kapsama ve four köşesinde bulunan tırnaklar ile darbelere karşı additional koruma sağlarken, gelen darbeleri tırnak esnekliği ile geri püskürtme

Fiyat düşüşü veya benzer öneriler için ilgili ürün için mobil cihazınıza bir anlık bildirim alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *